Výsledková listina |
|
druh preteku : Majstrovstvá OkO SPZ Šaľa |
|
disciplína : M - 400 |
|
miesto konania :" Hubert" Trnovec nad Váhom |
dátum : 1. mája. 2012 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
poradie |
št. č. |
meno |
organizácia |
Líška |
Srnec |
Kamzík |
Diviak |
počet zásahov celkom |
poznámka |
|
I. |
I. |
I. |
I. |
|
1. |
10 |
Morvay Csaba |
Neded |
95 |
100 |
96 |
86 |
377 |
I.VT |
|
2. |
15 |
Molnár Anton Ing. |
Drules |
88 |
91 |
97 |
89 |
365 |
II.VT |
|
3. |
9 |
Matúš Ferdinand |
Neded |
90 |
90 |
84 |
95 |
359 |
II.VT |
|
4. |
11 |
Szalóci Ladislav |
Diakovce |
88 |
98 |
86 |
84 |
356 |
II.VT |
|
5. |
4 |
Šallai Igor |
bez |
85 |
85 |
93 |
91 |
354 |
II.VT |
|
6. |
12 |
Pozsony František |
Kráľová N/V |
90 |
90 |
89 |
85 |
354 |
II.VT |
|
7. |
7 |
Vincze Zoltán |
Kráľová N/V |
84 |
91 |
99 |
77 |
351 |
II.VT |
|
8. |
1 |
Marček Jaroslav |
Nimród |
92 |
90 |
93 |
74 |
349 |
II.VT |
KONT.STR. |
9. |
14 |
Horváth Jozef Ing. |
Drules |
97 |
96 |
67 |
83 |
343 |
II.VT |
|
10. |
5 |
Fülöp Tibor |
Drules |
89 |
89 |
70 |
69 |
317 |
III.VT |
|
11. |
3 |
Kuruc Pavel |
Nimród |
74 |
94 |
74 |
60 |
302 |
Kontr.str. |
|
12. |
13 |
Šléger Pavol ml. |
Neded |
77 |
80 |
71 |
74 |
302 |
|
|
13. |
6 |
Morovič Ladislav |
Kráľová N/V |
22 |
69 |
80 |
61 |
232 |
|
|
14. |
2 |
Tirol Ladislav |
Nimród |
3 |
86 |
53 |
82 |
224 |
Kontr.str. |
|
15. |
8 |
Bogár Milan |
Tešedíkovo |
22 |
74 |
45 |
61 |
202 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výsledková listina |
|
|
|
druh preteku :Majstrovstvá OkO SPZ Šaľa |
|
|
|
disciplína : OS - 40 |
|
|
|
miesto konania :" Hubert" Trnovec nad Váhom |
|
|
|
dátum : 1 .mája 2012 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
poradie |
št. č. |
meno |
PZ |
položky |
počet zásahov celkom |
Poz |
|
|
|
I. |
II. |
|
|
|
1. |
16 |
Fülöp Robert |
Selice |
17 |
19 |
36 |
|
|
|
|
2. |
19 |
Molnár Anton Ing. |
Drules |
17 |
18 |
35 |
|
|
|
|
3. |
9 |
Fülöp Ladislav |
Drules |
18 |
16 |
34 |
|
|
|
|
4. |
18 |
Horváth Roman |
Drules |
15 |
16 |
31 |
|
|
|
|
5. |
17 |
Horváth Jozef Ing. |
Drules |
15 |
16 |
31 |
|
|
|
|
6 |
5 |
Fülöp Július |
Drules |
15 |
16 |
31 |
|
|
|
|
7 |
1 |
Vöröš Ján |
Močenok |
16 |
15 |
31 |
|
|
|
|
8 |
2 |
Urban Vladislav |
Hájske |
14 |
16 |
30 |
|
|
|
|
9 |
15 |
Tóth Zsolt |
Selice |
13 |
13 |
26 |
|
|
|
|
10. |
14 |
Brestič Marek |
Močenok |
14 |
10 |
24 |
|
|
|
|
11. |
4 |
Šallay Igor |
bez |
9 |
14 |
23 |
|
|
|
|
12. |
3 |
Krupa Molan Dr. |
Selice |
11 |
12 |
23 |
|
|
|
|
13. |
7 |
FülöpTibor |
Drules |
12 |
11 |
23 |
|
|
|
|
14. |
8 |
Glofák Tibor |
Kráľová N/V |
9 |
11 |
20 |
|
|
|
|
15. |
12 |
Bogár Milan |
Tešedíkovo |
10 |
7 |
17 |
|
|
|
|
16. |
11 |
Szabó Róbert |
Kráľová N/V |
4 |
11 |
15 |
|
|
|
|
17. |
6 |
Morovič Ladislav |
Kráľová N/V |
6 |
9 |
15 |
|
|
|
|
18. |
10 |
Szombath Vladislav |
Kráľová N/V |
8 |
7 |
15 |
|
|
|
|
19. |
13 |
Bžezina Anton |
Nitra |
16 |
17 |
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podpis hlavného rozhodcu : |
|
|
|
|
|
|
|
|